Subtelna róża 3D to świetny prezent na 18 urodziny dla dziewczyny.

Subtelna róża 3D to świetny prezent na 18 urodziny dla dziewczyny.
Daj głos:)!

Świetny prezent na 18 urodziny to wyzwanie. Chcesz, aby Twoja dziewczyna weszła w dorosłość z pięknym i zachwycającym prezentem.

Zaznacz ten wyjątkowy moment podarunkiem symbolicznym i trwałym.  Spraw, aby Twój prezent nie był przypadkowy. Pięknym i przemyślanym podarunkiem wskażesz solenizantce, w którą stronę dorosłości warto podążać. Złóż swoje intencje w jedną całość i zachowaj je w grawerowanej Róży 3D.

 Wyjątkowy grawerowany kwiat to świetny prezent na 18 urodziny

Elegancki kwiat umieszczony w szkle to świetny prezent na 18 urodziny. Oczarowuje subtelnością i delikatnością. Niesie ze sobą mocny i jasny przekaz. Kwiat róży to symbol kobiecości, czystości i dobrych intencji. Zatem to idealny podarunek na uczczenie 18-tych urodzin dziewczyny. Doceń solenizantkę elegancją i wykwintnością trójwymiarowego kwiatu.  Jej satynowe, miękko układające się płatki urzekną. Unikatowość wykonania spowoduje, że Róża 3D zaskoczy każdą miłośniczkę piękna. W statuetce znajdziesz miejsce na Twoje życzenia. Tuż pod grawerowanym kwiatem jest przestrzeń gdzie możesz umieścić osobistą dedykację. Twoje życzenia nadadzą statuetce  jeszcze bardziej osobistego charakteru.

 Symboliczna róża będzie to piękny prezent na 18 urodziny

Wytworność i elegancja grawerowanej róży pasuje do tak ważnej okazji jak symboliczne wejście w dorosłość. Sięgnij po najlepsze rozwiązanie i kup prezent inny niż tradycyjne.

Spraw, aby jej 18 – te urodziny stały się chwilą wyjątkową! Podaruj piękne wspomnienie w symbolu róży. Niech ten kwiat towarzyszy obdarowanej przez długie lata. Znajdź go w: www.CrystalCiTY.pl

Krok w dorosłość wymaga upamiętnienia wyjątkowym prezentem!

Elegancki kwiat róży jako prezent na18 urodziny