Prezent na urodziny dla babci

Prezent na urodziny dla babci
Oceń:)! teraz mamy: 5 z 4

Babcia to jedna z najbliższych dla nas osób w rodzinie. Odkąd sięgniemy pamięcią zawsze nas rozpieszczała. Częstowała cukierkami, robiła ulubioną drożdżówkę, śpiewała piosenki i uczyła wierszyków. Jej urodziny to bardzo ważny dzień w roku, który powinniśmy należycie celebrować. Szukając prezentu, zastanawiamy się co podarować osobie, która swoje wnuki stawiała na pierwszym miejscu i jak okazać wdzięczność za lata opieki oraz babcinej miłości.

Róża 3D » Elegancji « to prezent na urodziny dla babci oryginalny ale i zarazem bardzo wyjątkowy. Piękna, elegancka szklana statuetka z wygrawerowanym we wnętrzu trójwymiarowym kwiatem doskonale sprawdzi się na tę okazję. Róża od wieków uważana jest za symbol miłości. Wręczając babci taki podarunek okażesz swoją miłość i podziękujesz za wszystkie lata czułej opieki. Patrząc na statuetkę, będzie za każdym razem przypominać sobie swojego najukochańszego wnuka.

Róża 3D » Elegancji «   stanie się bardzo osobistym prezentem, jeżeli pod spodem umieścisz własną dedykację. Mogą to być urodzinowe życzenia, cytat z ulubionej książki babci, czy też płynące prosto z serca przesłanie.

Ofiaruj swojej ukochanej babci wyjątkowy prezentyWręczając jej cudowną różę wywołasz uśmiech na jej twarzy i łzę wzruszenia. Sprawisz, że poczuje się jak najlepsza babcia na świecie.