Kryształ ze zdjeciem na urodziny

Kryształ ze zdjeciem na urodziny
Oceń:)! teraz mamy: 3 z 4.3

Urodziny są dla wielu dniem szczególnym. Jest tyle bliskich dla nas osób, o których należy pamiętać i masa prezentów, które trzeba wybrać. A każdy zasługuje na coś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju.

Fotokryształ ze zdjęciem 2D sprawdzi się doskonale jako prezent na urodziny. To uniwersalny wzór, który zachwyci każdego, wystarczy tylko ulubiona fotografia solenizanta. Najpiękniejsze wspomnienia utrwalone wewnątrz statuetki wywołają uśmiech i ogromną radość. Jej osobisty charakter dodatkowo podkreśli dedykacja umieszczona tuż pod zdjęciem. Mogą to być życzenia bądź ulubiony cytat, najważniejsze by słowa te były wprost od serca. Prezent z nimi będzie nie tylko pięknie wyglądał, ale też wiele znaczył dla obdarowanego. W końcu podobnej statuetki nie będzie miał nikt inny.

Zdjęcie 2D w fotokrysztale to prezent na urodziny, który zapadnie w pamięci obdarowanej osoby na wiele lat.  Cóż pozostanie po kolejnym bukiecie róż czy bombonierce? Wspomnienia takich prezentów szybko bledną. Fotokryształ będzie cieszył oczy obdarowanej osoby codziennie przez wiele lat. To unikalny pomysł na podarunek, którym z pewnością zyskasz uznanie.