Duch puszczy uwieczniony w szklanej statuetce jako prezent na urodziny

Duch puszczy uwieczniony w szklanej statuetce jako prezent na urodziny
Daj głos:)!

Każdy kto miał przyjemność odwiedzić Podlasie z pewnością widział również żubra. Jest on symbolem siły, odwagi oraz niezłomnego charakteru. Wszystkie te cechy sprawiają, że żubr idealnie nadaje się jako prezent na urodziny dla bliskiej Ci osoby. Może to być upominek dla kogoś silnego, odważnego lub osoby związanej z lasem lub ze zwierzętami.

Duch puszczy - kryształowa statuetka jako prezent na urodziny

Statuetka żubra 3D to nie tylko pamiątka z Podlasia, ale również piękny i elegancki upominek wspaniale nadający się na urodziny. Żubr symbolizuje bowiem siłę, mądrość oraz opanowanie, czyli wszystkie cechy, którymi charakteryzują się wspaniali ludzie. Właśnie dlatego prezent na urodziny w postaci szklanej statuetki idealnie nadaje się na podarunek dla taty, męża, a nawet szefa. Wiele osób decyduje się na zakup ekskluzywnej statuetki na różne okazje. Może to być uczczenie ważnej chwili, prezent gratulacyjny lub zwyczajnie upominek na urodziny.

Statuetka żubra - idealny prezent na urodziny

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, aby od razu zakochać się we wspaniałej kryształowej statuetce. Laserowa dokładność z jaką wygrawerowano żubra zachwyci każdego swoją precyzją i wiernym odwzorowaniem kształtów zwierzęcia. Szklana statuetka 3D świetnie zaprezentuje się zarówno w domu jak i w biurze. Ofiarując ją bliskiej Ci osobie możesz być pewny, że żubr będzie chętnie eksponowany w widocznym miejscu. Ducha puszczy znajdziesz w sklepie crystalcity.pl. Zobacz także inne wzory zwierząt, które przygotowaliśmy dla Ciebie.