Kwiatek w krysztale na urodziny

Kwiatek w krysztale na urodziny
Oceń:)! teraz mamy: 5 z 4.2

kwiat w krysztaleCo roku pojawia się potrzeba obdarowania bliskich prezentem z okazji urodzin. Często, by znaleźć coś wyjątkowego i oryginalnego trzeba się nieźle natrudzić. Aż chciałoby się czasami wrócić do czasów, gdy najpiękniejszym prezentem była własna laurka. Prosty obrazek z kwiatkiem był najlepszym podarunkiem i nie trzeba było nic więcej. Proponujemy Ci pomysłowe rozwiązanie tej sytuacji.

Kwiatek 3D  to klasyczny, a zarazem bardzo uniwersalny prezent na urodziny. Trójwymiarowy, stylowany na rysowany kwiatek  wygrawerowany w szklanej statuetce to bardzo oryginalne podejście do prezentu. Zamiast kolejnego bukietu ofiarujesz coś mniej banalnego i zaskakującego. Prostota utrwalonego wzoru sprawia, że będzie pasował do wnętrza każdego domu. To bardzo ważne, gdy nie jesteśmy pewni jakie dekoracje lubi solenizant. Dużą zaletą statuetki jest możliwość utrwalenia w szkle razem z kompozycją, tekstu własnej dedykacji. Mogą to być życzenia, ulubiony aforyzm czy cytat z filmu lub piosenki. Słowa te będą cieszyć oczy obdarowanej osoby codziennie i tym samym niczym amulet na szczęście, za każdym razem wprawiać ją w dobry nastrój od rana.

 prezent w krysztale

Ofiarując Kwiatek 3D jako prezent na urodziny bliskiej osobie, sprawisz, że przypomni sobie radosne i beztroskie lata dzieciństwa. Delikatny kwiatek wraz z Twoimi życzeniami wygrawerowanymi w szkle mile zaskoczy i wywoła szczery uśmiech na twarzy solenizanta.