Prezent dla muzyka lub ososby kochającej muzykę

Prezent dla muzyka lub ososby kochającej muzykę
Oceń:)! teraz mamy: 3 z 4.3

prezenet dla muzyka nuty w krysztaleDla niektórych osób muzyka znaczy bardzo wiele. Jest ich ogromną pasją, fascynują się nią i czerpią z niej niezmierną radość. Towarzyszy im przez całe życie. Szukając prezentu dla osoby kochającej muzykę, idealną propozycją jest statuetka »Nuty 3D«.

 Trójwymiarowy klucz wiolinowy, będący metaforą muzyki, stanowi główną część grawerunku uwiecznionego w szkle. Otaczające go, fantazyjnie wygrawerowane nutki dodają całości wyjątkowego wyglądu i sprawiają, że obraz jest pełen dynamiki i energii. Efekt przestrzenności i estetycznego piękna z pewnością doceni każda artystyczna dusza. To prezent jedyny w swoim rodzaju, który za pomocą muzycznego symbolu, mówi tak wiele o pasji obdarowanej osoby.

 prezenet dla muzyka nuty w krysztale  nuty w szkle

Wzbogacona o indywidualną dedykację kompozycja zrobi ogromne wrażenie. Możesz wpisać słowa ulubionej piosenki, zacytować ulubionego kompozytora lub po prostu stworzyć tekst od serca. Możesz wybrać również rozmiar statuetki, w której chcesz umieścić grawerunek. Dostępne są »Nuty 3D« w średniej statuetce  lub »Nuty 3D« w wysokiej statuetce . Obydwie wspaniale będą się prezentować zarówno na półce w domu, jak i studiu muzycznym.

 nuty w szkle

Wręcz ten oryginalny prezent dla osoby kochającej muzykę i zyskaj jej podziw oraz uznanie. 

Zainwestuj w pamiątkę, która przez wiele lat będzie pielęgnować piękne wspomnienia. Statuetka idealnie sprawdzi się jako prezent zarówno dla pasjonata dobrych brzmień, jak i osób zawodowo związanych z muzyką.