Prezent dla babci na urodziny, statuetka 3D

Prezent dla babci na urodziny, statuetka 3D
Oceń:)! teraz mamy: 4 z 4

statuetka 3D dla babciBabcia to osoba wyjątkowa w życiu każdego człowieka. Kiedy jesteśmy mali pomaga w naszym wychowaniu, potem zawsze jest gdzieś obok, gotowa nieść pomoc i wsparcie. Właśnie dlatego prezent na urodziny dla babci to nie lada wyzwanie.

Koronkowe Serce 3D  to ujęcie tradycyjności w ciekawej formie. Trójwymiarowy grawerunek uwieczniony w szkle to zdecydowanie praktyczniejsze rozwiązanie niż kolejny bukiet. Piękne, kwiatowe zdobienia, tworzące koronkowy wzór w kształcie serca  to klasyczny motyw, dzięki któremu Twoja babcia z pewnością zrozumie co chcesz jej powiedzieć. Poczuje się doceniona i kochana. Pokażesz jej także, że teraz to ona może zawsze na Ciebie liczyć. Twoja babcia będzie mogła podziwiać statuetkę każdego dnia, bez obawy że kiedyś straci swój urok. Co więcej, tak samo często będzie sobie przypominać o Tobie. W końcu to Ty ofiarowałeś jej tak wspaniały prezent na urodziny.

Dodatkowo, umieszczając wewnątrz podarunku własną dedykację, nadasz całości bardzo indywidualnego charakteru. Twoja babcia poczuje, że o niej pamiętasz i jak ważny jest dla Ciebie ten dzień. Ta myśl będzie jej towarzyszyć za każdym razem, gdy spojrzy na statuetkę.

Koronkowe Serce 3D to idealny prezent na urodziny dla babci. Wręczając jej tak gustowny upominek pokażesz jej, że o niej myślisz. Sprawisz, że te urodziny staną się jednym z najbardziej wzruszających dni w jej życiu!